Przyjęcia

Przyjęcia

Drodzy Państwo, z ogromną przyjemnością i starannością zaaranżujemy na Państwa życzenie każde przyjęcia. Czy to chrzciny, komunia święta, urodziny czy wesele. Organizujemy je kompleksowo, od przygotowania Sali, po dekoracje, własnoręcznie przygotowane przez naszego doświadczonego dekoratora, po zapewnienie profesjonalnej obsługi przyjęcia. 

Do dyspozycji mamy 4 sale, które swoją przestrzenią idealnie wpasują się w każdą Państwa potrzebę, mieszcząc od 20 do niemal 300 osób. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, służąc przy tym pomocą i inspiracjami co do aranżacji tego wyjątkowego wydarzenia. 

Na Państwa okoliczności przygotowujemy również wyśmienity catering opracowany przez Szefa Kuchni Browaru Manufaktura. To zawsze świeże dania, oryginalne połączenia i najlepsza jakość produktów. Opracujemy menu w każdym szczególe, nie tylko na uroczystości które organizują Państwo w naszym Hotelu ale również te poza nim. Wszystko według Państwa potrzeb.

Jeśli potrzebują Państwo wyjątkowej lokalizacji na swoje przyjęcie, niezależnie od okazji, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym Działem Sprzedaży

Zapraszamy do kontaktu, szczegóły umówimy wspólnie

tel. 693 501 880